Aktorzy

Magdalena Bocianowska

Magdalena Bocianowska– absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, London International School of Performing Arts i podyplomowej Logopedii Ogólnej i Klinicznej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Współpracowała z Białostockim Teatrem Lalek, Cloud Theater i Teatrem Trzyrzecze. Od 2018 roku można ją zobaczyć na deskach elbląskiego Teatru im. A. Sewruka i w Teatrze Żelaznym w Katowicach. Tworzy swoje autorskie projekty teatralne, na które otrzymała dwukrotnie Stypendium Kulturalne Prezydenta Miasta Elbląg. Co równie ważne Magdalena jest Dyrektorką Artystyczną Szkoły Przygotowania Aktorskiego w Warszawie.

W jej życiu oprócz teatru ważną rolę odgrywa sport- a dokładniej pole dance.

Anna Gryszkówna

Anna Gryszkówna– absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie na Wydziale Aktorskim i Wydziale Reżyserii. Jako aktorka współpracowała: z Teatrem Nowym Praga, Studiem Buffo, Starą ProchOFFnią, Laboratorium Dramatu, Teatrem na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Teatrem na Plaży, Teatrem Łaźnia Nowa, Teatrem Dramatycznym, a także z Teatrem Polskiego Radia i Teatrem Telewizji. Na stałe współpracuje z Teatrem Narodowym.

Reżyserowała natomiast w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu, Teatrze Miejskim w Lesznie, Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, Teatrze Dramatycznym w Warszawie i Teatrze Wybrzeże w Gdańsku.

Wyróżniona podczas 25. edycji Konkursu Złotego Yoricka w Gdańsku za reżyserię Poskromienia złośnicy w tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego. „Ginczanka” została zaproszona na Festiwal Łódź Czterech Kultur i bierze udział w konkursie na wystawienie polskiej sztuki współczesnej.

Izabella Ejzler

Izabella Ejzler– fizjoterapeutka, joginka i intuicyjny muzyk, który poprzez dźwięk uzupełnia swoje terapie z ciałem. Jest także właścicielką holistycznego gabinetu Holistis, w którym poprzez gimnastykę, muzykę, masaż i mindfulness stara się polepszyć jakość zdrowia swoich pacjentów.

W spektaklu woMAN jest odpowiedzialna za muzykę na żywo.

Monika Łyżwa

Monika Łyżwa– absolwentka Policealnego Studium Aktorskiego imienia Aleksandra Sewruka przy Teatrze imienia Stefana Jaracza w Olsztynie. Jest aktorką w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu od 2018 roku.

Codziennie rano ćwiczy jogę. Układanie puzzli, gotowanie oraz szydełkowanie uważa za odprężające. Od niedawna uczy się języka hiszpańskiego, a jej ulubionym reżyserem filmowym jest Quentin Jerome Tarantino.

Alicja Pietruszka

Alicja Pietruszka– absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Komedy w Lubaczowie w klasie fortepianu, Escuela Superior de Arte Dramático de Castilla y León w Valladolid i Wydziału Lalkarskiego w Białymstoku Akademii Teatralnej w Warszawie.

Współpracowała z teatrami: Zorilla w Valladolid, Arka we Wrocławiu, Maska w Rzeszowie, Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, Teatrem Miejskim w Lesznie, Teatrem WarSawy i Teatrem Collegium Nobilium.

Aktorka dubbingowa, lektorka, prowadząca warsztaty z różnymi grupami społecznymi. Jej największą pasją są ludzie.